Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Nakiri 17 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Nakiri 17 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Nakiri 17 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Nakiri 17 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Nakiri 17 cm
MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Nakiri 17 cm

MIYABI 4000FC Kuchyňský nůž Nakiri 17 cm

4 740,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:4 740,00 Kč
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Nakiri Miyabi 4000FC?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Díky vynikající ostrosti, krásnému designu a dokonalému uchycení jsou nože MIYABI skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Tato kombinace činí z nožů MIYABI mistrovská díla kovářského umění nejvyšší kvality.

Nůž NAKIRI s délkou čepele 17 cm, která je díky oboustrannému ostří vhodná zejména pro rychlou přípravu zeleniny a ovoce.

Čepel FRIODUR je vyrobena z oceli FC61 kalené dvojitým ledems vysokou tvrdostí a odolností i při intenzivním používání. Kromě toho je symbolem mistrovského řemeslného zpracování ostří katany, které se používá na čepeli tradičních japonských mečů a vyznačuje se vysokou ostrostí a řeznými vlastnostmi.

Japonské nože však nejsou jen o čepeli, ale také o speciálních rukojetích. Řádek MIYABI 4000FC vypadá velmi elegantně díky rukojetím z impregnovaného dřeva Pakka, zdobeným mozaikovým logem. Díky svému osmiúhelníkovému tvaru, který zajišťuje bezproblémovou a bezpečnou práci, perfektně padnou do ruky.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Čepel FRIODUR z oceli FC61 kalené dvojitým ledem
  • Ostří čepele po vzoru japonských katan s vysokou ostrostí a vynikajícími řeznými vlastnostmi
  • Osmihranná rukojeť a stopka ze dřeva Pakka pro bezpečnost a pohodlí
  • Gravírování loga MIYABI
Značka
Symbol
33952-171-0-0
Kód výrobce
4009839390654
Série
Styl
západní
Typ nože
pro krájení zeleniny
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
16-19 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel