Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 4000FC nůž na chléb 23 cm
MIYABI 4000FC nůž na chléb 23 cm
MIYABI 4000FC nůž na chléb 23 cm
MIYABI 4000FC nůž na chléb 23 cm
MIYABI 4000FC nůž na chléb 23 cm
MIYABI 4000FC nůž na chléb 23 cm

MIYABI 4000FC nůž na chléb 23 cm

4 740,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:4 740,00 Kč
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż do pieczywa Miyabi 4000FC?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Díky vynikající ostrosti, krásnému designu a dokonalému uchycení jsou nože MIYABI skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Tato kombinace činí z nožů MIYABI mistrovská díla kovářského umění nejvyšší kvality.

MIYABI 4000FC nůž na chléb vám umožní objevit mimořádně harmonickou kombinaci krásy a ostrosti. O23 cm dlouhá čepel s typickým zvlněným ostřím snadno projde i tvrdou a křupavou kůrkou celozrnného chleba. Výjimečnou ostrost a vynikající řezné vlastnosti čepele FRIODUR zajišťuje speciální, dvakrát ledem kalená, tvrdá a odolná ocel FC61. Použití broušení Katana-Edge navíc zaručuje přesnost hodnou nejlepších japonských mečů.

Nože MIYABI 4000FC skvělý pocit v ruce - pevný, vyvážený a příjemný na dotek. K jedinečnému designu přispívá i osmihranná stopka a rukojeť z impregnovaného dřeva Pakka. Každý nůž z této japonské série je zdoben elegantním, jemným mozaikovým logem MIYABI.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Čepel FRIODUR z oceli FC61 kalené dvojitým ledem
  • Ostří čepele po vzoru japonských katan s vysokou ostrostí a vynikajícími řeznými vlastnostmi
  • Osmihranná rukojeť a stopka ze dřeva Pakka pro bezpečnost a pohodlí
  • Gravírování loga MIYABI
Značka
Symbol
33956-231-0-0
Kód výrobce
4009839390647
Série
Styl
západní
Typ nože
na chléb
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
20-24 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel