Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 6000MCT Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm
MIYABI 6000MCT Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm
MIYABI 6000MCT Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm
MIYABI 6000MCT Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm
MIYABI 6000MCT Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm
MIYABI 6000MCT Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm

MIYABI 6000MCT Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm

6 192,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:6 192,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Shotoh Miyabi 6000MCT?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality.

Japonský nůž Shotoh ze série Miyabi 6000MCT je ideální kombinací funkčnosti a estetiky. Délka čepele je 9 nebo 13 cm a jedinečný design rukojeti.

Čepel je vyrobena z práškové oceli MicroCarbide MC63 zapuštěné do dvou vrstev oceli a následně podrobené procesu vytvrzování ledem (CRYODUR)®), čímž se dosáhne tvrdosti přibližně 63 na Rockwellově stupniciobzvláště dobrá trvanlivost, odolnost proti korozi a optimální pružnost čepele.

Ocel je ručně kovaná, což čepeli dodává nádherný tradiční japonský vzhled. Nůž získá konečnou ostrost díky technice broušení Honbazuke. Malé zářezy na čepeli zase zajišťují, že se na ni jídlo nepřichytí.

Tmavě hnědá rukojeť ze dřeva cocobolo s ergonomickým designem pro stabilní úchop, výjimečné pohodlí a řezání bez únavy. Estetický dojem umocňuje krásná mozaiková tyčinka.

Miyabi Shotoh 6000MCT je sofistikované řešení, které promění váš čas v kuchyni v jedinečný zážitek.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Jádro čepele z oceli MicroCarbide MC63
  • Čepel tvrzená technologií CRYODUR® zajišťují obzvláště dobrou trvanlivost, odolnost proti korozi a optimální pružnost čepele
  • Autentický japonský profil čepele se vzhledem Tsuchime
  • Symetrická čepel s mimořádně ostrým ostřím Honbazuke pro neuvěřitelnou ostrost
  • Robustní rukojeť ze dřeva pakka pro dokonalé vyvážení, výjimečný komfort a neunavující řezání při všech technikách řezání
Značka
Symbol
34072-131-0-0
Kód výrobce
4009839307959
Série
Styl
západní
Typ nože
pro loupání
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
12-15 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel