Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 6000MCT nůž na chléb 23 cm
MIYABI 6000MCT nůž na chléb 23 cm
MIYABI 6000MCT nůž na chléb 23 cm
MIYABI 6000MCT nůž na chléb 23 cm
MIYABI 6000MCT nůž na chléb 23 cm
MIYABI 6000MCT nůž na chléb 23 cm
Propagace Výhodná nabídka

MIYABI 6000MCT nůž na chléb 23 cm

8 783,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: 9 134,00 Kč / ks.-3%
Běžná cena: 9 134,00 Kč / ks.-4%
Ceníková cena:9 134,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż do pieczywa Miyabi 6000MCT?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality.

Japonský nůž na chléb z řady Miyabi 6000MCT umožňuje snadné a bezpečné krájení chleba, rohlíků a koláčů. Má tvrdé vroubkované ostří, které usnadňuje prořezávání kůrky chleba a pečiva. Nůž má čepel dlouhou 23 cm a ergonomickou rukojeť.

Jádro nože na chléb je vyrobeno z velmi tvrdé práškové oceli, která je utěsněna dalšími dvěma vrstvami práškové oceli. Speciální úprava (Tsuchime) dodává čepeli výrazný vzor. Čepel je také upravována různými procesy kalení, včetně kalení ledem (CRYODUR)®). Tím je zajištěna pevná a odolná čepel.

Robustní rukojeť je vyrobena ze dřeva cocobolo ze Střední Ameriky, takže ergonomicky padne do ruky. Výrobce nastavil v rukojeti individuální nastavení hmotnosti, které zajišťuje dlouhé řezy s malou námahou.

Řada nožů na chléb MIYABI 6000MCT má vynikající řezné vlastnosti, je robustní a flexibilní - nástroj, který doplní vaši kuchyni a bude se dobře používat.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Jádro čepele z oceli MicroCarbide MC63
  • Čepel tvrzená technologií CRYODUR® zajišťují obzvláště dobrou trvanlivost, odolnost proti korozi a optimální pružnost čepele
  • Autentický japonský profil čepele se vzhledem Tsuchime
  • Symetrická čepel s mimořádně ostrým ostřím Honbazuke pro neuvěřitelnou ostrost
  • Robustní rukojeť ze dřeva pakka pro dokonalé vyvážení, výjimečný komfort a neunavující řezání při všech technikách řezání
Značka
Symbol
34076-231-0-0
Kód výrobce
4009839308109
Série
Styl
západní
Typ nože
na chléb
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
20-24 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel