Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm

MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm

9 597,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:9 597,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Shotoh Miyabi 5000MCD?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality.

Nůž SHOTOH z řady MIYABI 5000MCD je pastvou pro oči všech milovníků japonské kuchyně. Ideální pro krájení, čištění a loupání ovoce a zeleniny. Rukojeť tohoto vynikajícího nože je vyrobena z březového dřeva Masur, jehož struktura činí každého zástupce této série jedinečným. Ušlechtilý vzhled dotváří koncovka a filigránské mozaikové logo. Kromě toho rukojeť má tvar písmene D, což zaručuje dokonalé vyvážení a umožňuje ideální ovládání při práci. Takto připravíte i ty časově nejnáročnější pokrmy bez zbytečné námahy.

Čepel nože se vyznačuje nejen krásným, jedinečným damaškovým vzorem, ale také ocelí, z níž je vyrobeno její jádro - konkrétně z oceli extrémně tvrdá ocel MicroCarbide MC63. Toto jádro je zabudováno až do 100 vrstev dvou typů oceli. Čepel CRYODUR byla navíc vytvrzena ledem při -196 °C. To vede k tomu, že nadprůměrná tvrdost cca. 63 na Rockwellově stupnicikterý poskytuje nejlepší řezné vlastnosti a bezkonkurenční flexibilitu. Za zmínku stojí také to, že čepel nože SHOTOH byla ručně broušena metodou Honbazuke - byly použity nejjemnější přírodní brusné kameny a poté leštěna na kožených pásech. S noži SHOTOH spojíte poutavou estetiku s potěšením z krájení a přípravy potravin.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Jádro čepele z oceli MicroCarbide MC63 vložené do 100 vrstev oceli - pro nebývalou tvrdost cca 63 HRC a vynikající řezné vlastnosti
  • Ledem tvrzená čepel CRYODUR - extrémně ostrá, pružná a odolná proti korozi
  • Původní japonský profil čepele
  • Oboustranně broušená čepel Honbazuke pro vynikající ostrost
  • Rukojeť z březového dřeva Masur ve tvaru písmene D pro optimální vyvážení, ovládání a snadnou práci
Značka
Symbol
34372-131-0-0
Kód výrobce
4009839275951
Série
Styl
západní
Typ nože
pro loupání
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
12-15 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel