Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Chutoh 16 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Chutoh 16 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Chutoh 16 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Chutoh 16 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Chutoh 16 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Chutoh 16 cm

MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Chutoh 16 cm

10 546,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:10 546,00 Kč
Produkt je k dispozici ve velmi malém množství
Produkt je k dispozici ve velmi malém množství
14 dny pro snadný návrat
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Chutoh Miyabi 5000MCD?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality.

Středně velký nůž CHUTOH od Miyabi ideální pro porcování, čištění a krájení různých druhů masa a ryb. To je možné díky tenkému a robustnímu 16 cm dlouhému noži, který vám umožní mít jídlo plně pod kontrolou po celou dobu přípravy. Umožňuje tak i ty nejpřesnější řezy. Tyto a celá řada dalších vlastností přesvědčily šéfkuchaře z celého světa, aby ji používali.

Jádro čepele je vyrobeno ze speciální oceli MicroCarbide MC63 a osazeno 100 vrstvami dvou nejtvrdších tříd oceli. Kromě toho je čepel CRYODUR vytvrzené ledem při -196 °C. To má za následek nadprůměrnou tvrdost přibližně. 63 na Rockwellově stupnici. K dosažení ostrosti "skalpelu" se používalo broušení Honbazuke - k tomu se používaly nejlepší přírodní brusné kameny, které se pak leštily na kožených pásech.

Rukojeť nože je tvarovaná do tvaru písmene D, typického pro japonské nože. V důsledku toho dobře padne do ruky a použití březového dřeva Masur ještě více potěší oči. Jemné zrno jasně vyniká na pozadí damascénského vzoru čepele. Jemné akcenty z nerezové oceli a červené linie dělají z nože SHOTOH z řady MIYABI 5000MCD dokonalou kombinaci špičkové kvality, bezkonkurenční ostrosti a skvělého vzhledu.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Ocelové jádro čepele MicroCarbide MC63 vložené do 100 vrstev oceli - pro nebývalou tvrdost cca. 63 HRC a vynikající řezné vlastnosti
  • Ledem tvrzená čepel CRYODUR - extrémně ostrá, pružná a odolná proti korozi
  • Původní japonský profil čepele
  • Oboustranně broušená čepel Honbazuke pro vynikající ostrost
  • Rukojeť z březového dřeva Masur ve tvaru písmene D pro optimální vyvážení, ovládání a práci bez námahy
Značka
Symbol
34372-161-0-0
Kód výrobce
4009839275982
Série
Styl
západní
Typ nože
k filetování, krájení na plátky
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
16-19 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel