Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Sujihiki 24 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Sujihiki 24 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Sujihiki 24 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Sujihiki 24 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Sujihiki 24 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Sujihiki 24 cm

MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Sujihiki 24 cm

14 160,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:14 160,00 Kč
Produkt je k dispozici ve velmi malém množství
Produkt je k dispozici ve velmi malém množství
14 dny pro snadný návrat
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Sujihiki Miyabi 5000MCD?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality.

Nůž SUJIHIKI z řady MIYABI 5000MCD je japonský nůž na maso s ručně kovanou čepelí, která pokrývá i 100 vrstev různých druhů oceli. Jádro čepele je vyrobeno z práškové oceli MicroCarbide MC63. Takto vyrobené čepele se vyznačují mimořádnou tvrdostí a mají výrazný, jedinečný damaškový vzor. K velmi dlouhé životnosti nástrojů Miyabi přispívají také nejkvalitnější suroviny a jedinečné metody zpracování.

Estetiku a funkčnost však nezaručuje pouze vynikající čepel, ale také speciální rukojeť. Masur je vyroben z březového dřeva, má ergonomický tvar a dokonale ladí s ocelovou čepelí. Nůž SUJIHIKI je vhodný zejména na krájení masa a ryb a na krájení lahodné pečeně.

Nůž SUJIHIKI vděčí za svou neuvěřitelnou ostrost jedinečnému zpracování. Čepel byla ručně broušena na dvou přírodních rotačních kamenech a poté leštěna na kožených řemíncích. Tato metoda, známá jako broušení Honbazukedělá SUJIHIKI nebývale ostré a dodává jim neobvyklý vzhled. Takto vyrobené nože mají vynikající řezné vlastnosti a ochranu proti korozi a v případě potřeby je lze snadno nabrousit. S tímto skvělým kuchyňským pomocníkem nakrájíte všechny druhy pečeně nebo jiných masných pokrmů rychle, snadno a bez námahy.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Ocelové jádro čepele MicroCarbide MC63 vložené do 100 vrstev oceli - pro nebývalou tvrdost cca. 63 HRC a vynikající řezné vlastnosti
  • Ledem tvrzená čepel CRYODUR - extrémně ostrá, pružná a odolná proti korozi
  • Původní japonský profil čepele
  • Oboustranně broušená čepel Honbazuke pro vynikající ostrost
  • Rukojeť z březového dřeva Masur ve tvaru písmene D pro optimální vyvážení, ovládání a práci bez námahy
Značka
Symbol
34378-241-0-0
Kód výrobce
4009839281853
Série
Styl
západní
Typ nože
k filetování, krájení na plátky
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
20-24 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel