Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm
MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm

MIYABI 5000MCD Kuchyňský nůž Santoku 18 cm

14 120,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:14 120,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Sujihiki Miyabi 5000MCD?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality.

Nůž Nůž SANTOKU z řady MIYABI 5000MCD odráží to nejlepší z japonského řemesla a vychází z tradiční estetiky Dálného východu. Jemná damascénská struktura připomíná slavné meče z japonských příběhů, což je vzhledem k ostrosti těchto výjimečných nožů dokonalé přirovnání. 100 vrstev oceli obklopených jádrem ze speciální oceli MicroCarbide MC63 a používání CRYODUR spočívající v kalení při -196 °C činí toto nadprůměrně odolné nářadí trvanlivým a odolným proti korozi.

Nůž SANTOKU je estetické mistrovské dílo, při jehož výrobě byla použita dokonale sladěná symbióza nejmodernějších nástrojů a tradičních postupů. Pomocí klasický japonský střih Honbazukeproces ručního leštění přírodních kamenů vytváří zvláštní, dosud nevídanou ostrost.

Nůž SANTOKU je jedinečný od samotné čepele až po rukojeť přirozená struktura rukojeti získaná použitím březového dřeva Masur dodává nástroji jedinečný vzhled. Broušené dřevo ve tvaru D typickém pro japonské nože zaručuje přesné krájení bez únavy. Doplňují je stylové detaily, jako je filigránské mozaikové logo řady. Jednoduchý design nože ještě více zdůrazňuje jeho funkčnost: s nožem Miyabi SANTOKU je i práce s rybami, masem nebo těžší zeleninou lehká a příjemná.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Ocelové jádro čepele MicroCarbide MC63 vložené do 100 vrstev oceli - pro nebývalou tvrdost cca. 63 HRC a vynikající řezné vlastnosti
  • Ledem tvrzená čepel CRYODUR - extrémně ostrá, pružná a odolná proti korozi
  • Původní japonský profil čepele
  • Oboustranně broušená čepel Honbazuke pro vynikající ostrost
  • Ve tvaru písmene D bříza Masur ve tvaru písmene D pro optimální vyvážení, ovládání a snadnou práci
Značka
Symbol
34388-181-0-0
Kód výrobce
4009839408618
Série
Styl
západní
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
16-19 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel