Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 5000MCD 67 Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm
Propagace Výhodná nabídka

MIYABI 5000MCD 67 Kuchyňský nůž Shotoh 13 cm

10 541,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: 9 410,00 Kč / ks.+12%
Běžná cena: 11 068,00 Kč / ks.-5%
Ceníková cena:11 068,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Shotoh Miyabi 5000MCD 67?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality.

Japonský nůž Shotoh z řady Miyabi 5000MCD 67 bude elegantním doplňkem vaší kuchyně. Je dlouhá 13 cm, má jedinečný design rukojeti a výrazný damaškový vzor čepele. Rukojeť z leštěného černého jasanového dřeva má podobnou velikost zrn jako čepel. Nůž Shotoh je ideální pro krájení a loupání ovoce a zeleniny.

Čepel této ledem tvrzené (CRYODUR®) nože se skládá ze 133 tenkých vrstev. Zapouzdřují jádro ocelového plechu (MicroCarbide MC66). Při výrobě prochází čepel speciálním procesem kalení, který zajišťuje tvrdost (66 stupňů Rockwellovy stupnice) a poskytuje noži vynikající stabilitu a ostré ostří. Nůž je ostrý díky technice Honbazuke, tradičnímu japonskému postupu, při kterém se obě strany čepele brousí a leští třemi různými způsoby.

Nůž má rukojeť ve tvaru písmene D, takže čepel rychle a přesně klouže po potravinách bez ohledu na použitou techniku krájení a při delší práci nezpůsobuje únavu. Nůž má také vyváženou hmotnost mezi rukojetí a čepelí.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Odolnost proti korozi
  • Čepel vyrobená ze 133 vrstev oceli a mikrokarbidového jádra pro dosažení tvrdosti 66 Rockwellů
  • Čepel má vroubkované ostří, které usnadňuje krájení chleba
  • Tradiční rukojeť ve tvaru písmene D z černého jasanového dřeva
  • Krásný vzor damaškové oceli
Značka
Symbol
34400-131-0-0
Kód výrobce
4009839394959
Styl
západní
Typ nože
univerzální
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
12-15 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel