Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Kuchyňský nůž MIYABI 7000D Shotoh 13 cm
Kuchyňský nůž MIYABI 7000D Shotoh 13 cm
Kuchyňský nůž MIYABI 7000D Shotoh 13 cm
Kuchyňský nůž MIYABI 7000D Shotoh 13 cm

Kuchyňský nůž MIYABI 7000D Shotoh 13 cm

4 461,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:4 461,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Shotoh Miyabi 7000D?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality

Japonský nůž Shotoh ze série Miyabi 7000D je elegantní a elegantní řešení. I tento malý a nenápadný, ale neuvěřitelně funkční nůž může vnést japonskou tradici do vaší kuchyně.

Nůž Shotoh je mimořádně ostrý, snadno se používá a zaujme atraktivním designem. Jedinečný damaškový květinový vzor na čepeli prostě nemůže neudělat dojem.

Robustní vícesložková ocel s jádrem z kobaltu, molybdenu a vanadu obklopená 64 vrstvami nerezové ocelipomáhá ostří nože dosáhnout tvrdosti přibližně 60 na Rockwellově stupnici. Čepel získává svou konečnou ostrost díky japonskému umění broušení Honbazuke.

Jedinečný design rukojeti Dalším atraktivním prvkem tohoto nože je Shotoh, který je tvořen atraktivní kombinací dřeva s rafinovaným vzhledem a nerezové oceli. Rukojeť je vyrobena z vícevrstvá kombinace lnu a syntetické pryskyřice připomínající dřevo. V kombinaci s vysoce kvalitní nerezovou ocelí poskytuje vynikající pracovní komfort.

Harmonické vyvážení nože zaručuje dlouhou práci bez únavy, i když vaše kompozice vyžadují krájení velkého množství ovoce a zeleniny.

Všechny nože z této série Miyabi 7000D jsou vyráběny v japonském městě Seki s dlouhou tradicí japonského řemesla, kde se nejlepší řezné nástroje vyrábějí již od 14. století. Jablka, cukety nebo mrkev - kompaktní kráječ Shotoh vše nakrájí a nakrájí tak přesně a bez námahy, že vaše jídlo upoutá pozornost a zklidní chuťové pohárky.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Ocelové jádro čepele CMV60 vložené do 64 vrstev nerezové oceli pro zvýšení tvrdosti a odolnosti
  • Čepele tvrzené technologií CRYODUR® poskytují obzvláště dobrou trvanlivost, odolnost proti korozi a optimální pružnost
  • Tradiční rukojeť ve tvaru písmene "D" s jedinečným designem pro dokonalé vyvážení a neúnavné řezání
  • Symetrická čepel s mimořádně ostrým ostřím Honbazuke pro neuvěřitelnou ostrost
  • Odolná a snadno čistitelná rukojeť Micarta z elegantního dřeva, vyrobená z vícevrstvého lnu a syntetické pryskyřice v kombinaci s nerezovou ocelí
Značka
Symbol
34542-131-0-0
Kód výrobce
4009839216725
Série
Styl
západní
Typ nože
pro loupání
Rukojeť
kompozitní
Délka čepele
12-15 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel