Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Kuchyňský nůž MIYABI 7000D Santoku 18 cm
Kuchyňský nůž MIYABI 7000D Santoku 18 cm
Kuchyňský nůž MIYABI 7000D Santoku 18 cm
Kuchyňský nůž MIYABI 7000D Santoku 18 cm
Kuchyňský nůž MIYABI 7000D Santoku 18 cm
Kuchyňský nůž MIYABI 7000D Santoku 18 cm
Kuchyňský nůž MIYABI 7000D Santoku 18 cm
Kuchyňský nůž MIYABI 7000D Santoku 18 cm
Propagace Výhodná nabídka

Kuchyňský nůž MIYABI 7000D Santoku 18 cm

5 578,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: 5 578,00 Kč / ks.0%
Běžná cena: 6 694,00 Kč / ks.-17%
Ceníková cena:6 694,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż Santoku Miyabi 7000D?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality

Japonský nůž Santoku ze série Miyabi 7000D je estetický a vysoce kvalitní nástroj, který zaujal jak profesionální kuchaře, tak ambiciózní amatérské kuchaře.

Jedinečná čepel broušená pomocí Honbazuke je ideální pro mimořádně přesné krájení ryb, masa a všech druhů zeleniny. Každý nůž má jedinečný damaškový vzor a lze je použít k přípravě originálních japonských specialit a dalších pokrmů, které se jistě stanou ozdobou každého setkání.

Čepel je vyrobena z jádra z uhlíkové oceli obklopeného 64 vrstvami tvrdé nerezové oceli pro mimořádně ostré ostří. Nůž je poté podroben složitému procesu tvrzení ledem (CRYODUR®). Díky tomuto procesu je nůž nejen ostřejší, ale také odolnější, a to i při častém používání.

Tradiční rukojeť ve tvaru písmene D je působivě stabilní a snadno se udržujea jeho jedinečné vyvážení zabraňuje únavě při práci. Dodejte svému vaření nádech profesionality a pohodlí s nožem Santoku.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Ocelové jádro čepele CMV60 vložené do 64 vrstev nerezové oceli pro zvýšení tvrdosti a odolnosti
  • Čepele tvrzené technologií CRYODUR® poskytují obzvláště dobrou trvanlivost, odolnost proti korozi a optimální pružnost
  • Tradiční rukojeť ve tvaru písmene "D" s jedinečným designem pro dokonalé vyvážení a neúnavné řezání
  • Symetrická čepel s mimořádně ostrým ostřím Honbazuke pro neuvěřitelnou ostrost
  • Odolná a snadno čistitelná rukojeť Micarta z elegantního dřeva, vyrobená z vícevrstvého lnu a syntetické pryskyřice v kombinaci s nerezovou ocelí
Značka
Symbol
34544-181-0-0
Kód výrobce
4009839216756
Série
Styl
západní
Typ nože
kuchařský nůž
Rukojeť
kompozitní
Délka čepele
16-19 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel