Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
MIYABI 5000FCD nůž na chléb 24 cm

MIYABI 5000FCD nůž na chléb 24 cm

7 318,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:7 318,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Dlaczego warto kupić nóż do pieczywa Miyabi 5000FCD?

Nože japonské značky MIYABI jsou inspirovány samurajskými meči a staletou japonskou tradicí. Vyrábějí se ve městě Seki, kde se setkávají staleté zásady kovářského umění s ultramoderní technologií německého vlastníka značky, světového výrobce příborů ZWILLING JA Henckels. Vynikající ostrost, krásný design a dokonalé přizpůsobení nožů MIYABI jsou skutečnou ozdobou kuchyně a předmětem touhy profesionálních kuchařů. S výjimečnou estetikou přicházejí také specializované technologie a moderní materiály, jako je prášková ocel Microcabridge. Díky této kombinaci jsou nože MIYABI jsou mistrovskými díly kovářského umění nejvyšší kvality.

Nůž na chléb řady 5000FCD přesvědčí výjimečnou tvrdostí a ostrostí. Díky 24 cm dlouhé čepeli snadno a efektivně nakrájíte světlý chléb, křupavou bagetu, voňavý celozrnný chléb nebo snídaňové rohlíky, aniž byste se museli obávat, že se vám rozpadnou nebo roztrhnou.

Značka nože na chléb Miyabi má čepel vyrobenou z jádro z oceli FC61 obklopené 48 vrstvami oceli. Díky tomu má mimořádně výrazný damaškový vzor, který je pro každého zástupce této řady jedinečný. Označeno štítkem FRIODUR je obzvláště kvalitní díky použití technologie vytvrzování ledu. To zaručuje mimořádnou trvanlivost a odolnost proti korozi. Výrazný vroubkovaný řez umožňuje krájet i ten nejkřupavější a nejčerstvější chléb. Díky ergonomické rukojeti ve tvaru písmene D nůž perfektně padne do ruky a umožní vám pracovat i dlouhé hodiny bez únavy.

Tento robustní nůž, stejně jako celá řada, zaujme svou vynikající estetikou. Damascénský vzor na čepeli vytváří vynikající kontrast s čepelí dřevěný vzhled rukojeti Pakka. Dva červené kroužky na černé rukojeti zdůrazňují typický japonský charakter tohoto neobvyklého kuchyňského pomocníka. S nožem na chléb řady 5000FCD získáte špičkový univerzální nástroj, který vám bude v kuchyni dělat radost dlouhá léta.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Jádro čepele z oceli FC61 je osazeno 48 damaškovými díly
  • To zajišťuje dlouhou životnost ostří a vynikající řezné vlastnosti
  • Dvojité ostří FRIODUR tvrzené ledem - trvanlivé a odolné proti korozi
  • Robustní dřevěná rukojeť Pakka ve tvaru písmene D pro jedinečnou rovnováhu, optimální ovládání a snadné řezání
  • Elegantní vzhled černého dřeva a kvalitní nerezové oceli
Značka
Symbol
34686-241-0-0
Kód výrobce
4009839376948
Série
Styl
západní
Typ nože
na chléb
Rukojeť
dřevěné
Délka čepele
20-24 cm
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel