Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
STAUB litinový oválný hrnec na prasata 1 ltr černý

STAUB litinový oválný hrnec na prasata 1 ltr černý

5 578,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:5 578,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Ačkoli název francouzského litinového hrnce napovídá, že je vhodný především pro pokrmy z vepřového masa, dobře se hodí i pro všechny ostatní druhy masa. Díky půvabnému designu ve tvaru prasátka vypadá hrnec krásně na každém stole doma i v profesionální restauraci. Oválný pekáč má průměr 17 cm a optimální objem 1 litr, což umožňuje přípravu pokrmů pro jednu nebo dvě osoby. Dlouhodobé a rovnoměrně rozložené teplo zaručuje, že vaše jídlo nevychladne ani během klidné romantické večeře. Tento účinek je dále umocněn vnitřním povlakem. Matný smalt v tmavě černé nebo univerzální šedé barvě zajišťuje zachování teploty nejen uvnitř, ale i na okraji hrnce. Má také vliv na zachování přirozené chuti a vůně potravin.

Mimořádná praktičnost litinových hrnců Staub je ovlivněna také tím, že jsou dokonale vhodné pro všechny typy sporáků, včetně indukčních. S těmito jedinečnými pokrmy z řady La Cocotte se příprava i těch nejjednodušších jídel stane skutečným kulinářským uměním.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Ideální pro smažení a pomalé vaření různých druhů masa, ryb a zeleniny
  • Matný smaltovaný povrch na vnitřní straně je vhodný zejména pro křupavé opékání a má mimořádnou odolnost
  • Pro všechny typy sporáků, včetně indukčních sporáků, trub a grilů
Značka
Symbol
40500-171-0-0
Kód výrobce
3272341217257
Kapacita
1
Nátěry
Litina
Typ
Tradycyjny
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel