Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
STAUB litinový hrnec dýně 3,45 ltr skořice

STAUB litinový hrnec dýně 3,45 ltr skořice

8 731,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:8 731,00 Kč
Produkt není k dispozici
Produkt není k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Litinový hrnec STAUB ve tvaru dýně je určen pro každého - ať už s vařením začínáte, nebo jste profesionál. Ve své kuchyni pro něj jistě najdete využití.

Litinový hrnec je určen lidem, kteří oceňují nejen estetiku samotných pokrmů, ale také hrnce, ve kterých se připravují. Výrobek společnosti STAUB vypadá jako dýně a je ideální pro období Halloweenu, ale nejen pro něj!

Nádoba o průměru 24 cm a objemu až 3,45 litru je vyrobena z litiny, která je již standardem STAUB. To zaručuje spolehlivost a odolnost při vysokých teplotách. Tento výrobek si oblíbí zejména milovníci francouzské kuchyně, od dušených pokrmů až po různé zapékaniny. Tato nádoba se používá m.na adrese. slavný Paul Bocuse.

Litinový hrnec STAUB ve tvaru dýně je ideální koupí pro ty, kteří si cení funkčnosti nádobí stejně jako jeho estetického vzhledu.

PODROBNOSTI O PRODUKTU

  • Litinový materiál zajišťuje odolnost proti teplu a také proti poškrábání, které se v kuchyni snadno objeví.
  • Tvar dýně dodá každé kuchyni umělecký prvek a zpříjemní dlouhé hodiny práce.
  • Navzdory nestandardnímu tvaru lze hrnec snadno používat na všech typech sporáků (včetně indukčních) a v troubách. Kromě toho se nádobí snadno čistí díky speciálnímu matnému povrchu.

ROZMĚRY

Průměr:24 cm
Spodní průměr:19.2 cm
Výška (bez víka):9.5 cm
Výška:14.5 cm
Délka:28.7 cm
Kapacita:3.45 ltr
Mass:4.7 kg
Šířka:22.2 cm
Značka
Symbol
40511-403-0-0
Kód výrobce
3272340018657
Kapacita
3,45
Nátěry
Litina
Typ
Tradycyjny
30letá záruka
  • Omezená záruční doba je třicet let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel