Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Pánev BALLARINI indukc. hluboký 2 rukojeti 24 cm

Pánev BALLARINI indukc. hluboký 2 rukojeti 24 cm

2 228,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:2 228,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

K dispozici ve dvou velikostech - 24 cm a 28 cm hluboká pánev Ballarini Salina Granitium se skleněnou poklicí je jídlo, které celé rodině zpříjemní nejen chutné pokrmy, ale také jednoduše sdílené chvíle, které jsou dokonalé díky přímo servírovanému jídlu a zaručují skvělou zábavu. Italské těstoviny nebo rýže s dokonale sladěnými zálivkami potěší i ty nejmenší gurmány.

Díky svému žulovému vzhledu vypadá skvěle na každém stole a neobvyklé komponenty, jako je např 6vrstvý nepřilnavý povlak GRANITIUM-Ti-X vyztužený titanem nádoba je odolná proti poškrábání nebo poškrábání. Pánev s vysokými okraji kované z masivního hliníku, což zaručuje vynikající rozvod tepla. Díky možnosti mytí v myčce je příprava jídla nejen příjemná, ale nemusí končit hádkou o kohoutek.

A další výhoda? Pohodlné, žáruvzdorné rukojeti z nejkvalitnější nerezové oceli, zdokonalující design díky návrhu vynikajícího milánského dua z matteo Thuna & Antonio Rodriguez studio. Buon appetito!

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Vyrobeno z kovaného hliníku pro rychlé zahřátí
  • 6vrstvý nepřilnavý povlak GRANITIUM Ti-X vyztužený titanem
  • Zajišťuje energeticky úsporné vaření i na indukčních varných deskách
  • Snadné a rychlé čištění, také v myčce nádobí
Značka
Symbol
75002-811-0-0
Kód výrobce
8003150508169
Nátěry
Žula
Typ
Tradiční
Průměr
24
záruka 10 let
  • Omezená záruční doba je deset let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel