Dodání zdarma z 2 490,00 Kč
Indukční grilovací pánev BALLARINI 28 cm

Indukční grilovací pánev BALLARINI 28 cm

2 228,00 Kč
brutto / ks.
Nejnižší cena produktu za posledních 30 dní před slevou.: / ks.
Běžná cena: / ks.
Ceníková cena:2 228,00 Kč
Produkt je k dispozici
Produkt je k dispozici
14 dny pro snadný návrat
Tento produkt není k dispozici v kamenném obchodě
Bezpečné nakupování

Pokud vás při každé myšlence na grilování přepadne úžas "Grande Amore"pokud hledáte skvělou grilovací pánev, určitě si pořiďte vynikající pánev grilovací pánev Ballarini Salina Granitium 28 cm.

Pánev je kovaná z pevný hliník a velmi rychle se zahřívá. Grilovací drážky na dně pánve dodávají pokrmům nejen atraktivní vzhled, ale také zajišťují, že se připravované jídlo "nerozpouští" v oleji nebo tuku. Díky 6vrstvý nepřilnavý povlak GRANITIUM-Ti-X vyztužený titanem nádoba je trvanlivá a odolná proti poškrábání. Ergonomické rukojeti z nejkvalitnější nerezové oceli, takže se při grilování nezahřívají a zůstávají úžasně chladné. To je doplněno elegantním žulovým vzhledem navrhlo milánské studio Matteo Thun & Antonio Rodriguez.

Při pohledu na všechny tyto výhody můžeme říci "Arrivederci" všechny druhy dřevěného uhlí, briket nebo podpalovačů, které vypadají ve srovnání s touto indukční pánví a pánví vhodnou do myčky nádobí obzvlášť bledě.

SPECIÁLNÍ FUNKCE

  • Vyrobeno z kovaného hliníku pro rychlé zahřátí
  • 6vrstvý nepřilnavý povlak GRANITIUM Ti-X vyztužený titanem
  • Zajišťuje energeticky úsporné vaření i na indukčních varných deskách
  • Snadné a rychlé čištění, také v myčce nádobí
Značka
Symbol
75002-825-0-0
Kód výrobce
8003150508084
Nátěry
Žula
Typ
Grilování
Průměr
28
záruka 10 let
  • Omezená záruční doba je deset let a začíná běžet dnem nákupu. Vztahuje se na vady konstrukce a materiálů.
  • Omezená záruka se nevztahuje na: běžné opotřebení, jako jsou škrábance, oděrky nebo změna barvy, vady způsobené nesprávným používáním, vady nebo poškození způsobené používáním v rozporu s určením nebo doporučeními, nesprávnou péčí, nedbalostí a nehodami, jako je pád nebo rozdrcení.
Potřebujete pomoc? Máte otázky?Položte svůj dotaz a my vám ihned odpovíme, nejzajímavější dotazy a odpovědi budou zveřejněny pro ostatní..
Dotaz na výrobek
Pokud vám výše uvedený popis nestačí, zašlete nám prosím svůj dotaz k tomuto produktu. Odpovíme vám co nejdříve. Údaje se zpracovávají v souladu s zásady ochrany osobních údajů. Jeho odesláním přijímáte jeho ustanovení..
Napište svůj názor
Vaše hodnocení:
5/5
Přidejte vlastní obrázek produktu:
pixel